Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester elektroniky - vhodné pro absolventy VŠ

referenční číslo: 10253 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Jste vystudovaný vysokoškolák v oboru elektro? Hovoříte velmi dobře anglicky? Láká Vás nabrat zkušenosti v testování a ověřování, zda produkt splňuje potřebné certifikace a normy?
Pak nám zašlete životopis

Mezinárodní vývojové centrum v oblasti dopravy a automatizace hledá kolegu na pozici:

TESTER ELEKTRONIKY - VHODNÉ pro ABSOLVENTY VŠ (OD 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba časových a finančních plánů externího testování
  • Vytváření testovacích plánů na jednotlivé produkty
  • Příprava potřebných dokumentů pro testování
  • Spolupráce s vývojáři na testování (interně i externě)
  • Vyhodnocování naměřených výsledků

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání – v oblasti elektro
  • Zkušenosti s testováním elektrotechniky - výhodou
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni – slovem i písmem
  • Chuť a nadšení působit v prestižním vývojovém centru
  • Orientaci na kvalitu, týmovou práci, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Stabilitu mezinárodní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, možnost práce Home Office
  • Příspěvek na stravování, vzdělávání, odměny
  • Příspěvek na penzijní , či životní pojištění
  • Místo výkonu Práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha