Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Rieter CZ s.r.o.

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství. Naše společnost nabízí uplatnění na pozici:

Specialista technické podpory

referenční číslo: EE5825AC | aktuálnost: 19. 9. 2016

Úspěšný kandidát se bude zabývat technickým řešením náročnějších reklamačních případů v oblasti textilních strojů a zařízení. Součástí práce je analýza, návrh řešení ve spolupráci s dalšími specialisty a následná realizace nápravných opatření. Součástí práce jsou také výjezdy do zahraničí.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ve strojním oboru
- všeobecný technický přehled
- praxe v oblasti řízení kvality významnou výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

- zajímavou práci globálního charakteru
- spolupráci v rámci mezinárodního týmu
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- zaměstnanecké výhody (roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, dotované stravování a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail