Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BACHL, spol. s r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11470530719 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Náplň práce:
-vedení týmu
-zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu
-reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
-kooperace s ostatními odděleními společnosti
-podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů
-hodnocení podřízených zaměstnanců, vedení docházkového systému
-plnění stanovených cílů

požadujeme:
-práci na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
-zkušenosti s vedením týmu
-NJ - komunikace na mírně pokročilé úrovni
-zodpovědnost a schopnost vést a motivovat

nabízíme:

  • mezinárodní, stabilní zaměstnavatel
  • atraktivní mzdové podmínky dle zkušeností a dovedností
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravné (závodní stravování)
  • pracovní pomůcky
  • pracovně-lékařská péče

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BACHL, spol. s r.o., Lukáš Zýka, lukas.zyka@bachl.cz, +420 720 966 741