Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492490743 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-analýza problematiky automatizovaných procesů, vypracování specifikace funkcí
-znalost HW struktury PLC automatů, sběrnice Profibus, senzorů a akčních členů
-vypracování návrhů technických zpráv řešení
-programování PLC zařízení řady Simatic
-parametrizace SW a uvádění do provozu
-zpracování prováděcí dokumentace, návodů a jejich parametrů
-spolupráce se strojní konstrukcí a výrobou při oživování montážních linek a strojních zařízení

Co požadujeme:
-VŠ/SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na elektroniku
-anglický jazyk na úrovni B2
-řidičský průkaz sk. B
-zkušenosti v oblasti testování elektroniky (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
-zkušenosti s programováním Siemens Simatic nebo PLC jiných výrobců jsou výhodou
-praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
-znalost MS Office
-analytické myšlení
-schopnost samostatné práce a řešení problémů
-schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme:
-zajímavou práci v závodě nástrojárna v Novém Jičíně
-nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění...)
-možnost odborného a kariérního růstu
-mzda dle zkušeností uchazeče

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha