Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový specialista – plasty

referenční číslo: 12747 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Máte VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na polymery? Orientujete se v procesech expanze a extruze plastů? Bez problémů ovládáte anglický jazyk a chcete se podílet na hledání alternativních vstupních materiálů? Toužíte stát se součástí prestižní mezinárodní společnosti, působící v oblasti plastové výroby?
Zašlete nám Váš životopis
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – PLASTY.

Náplň práce

  • Organizace výroby prototypových produktů
  • Řízení projektů v oblasti alternativních vstupních materiálů
  • Komunikace s dodavateli vstupních materiálů
  • Zavádění změn produktů dle požadavků zákazníka
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na polymery
  • Praxe v oblasti testování polymerů
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Znalost procesů extruze a expanze
  • Organizační schopnosti a samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Podpora v relokaci
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 42 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha