Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista galvanizace s AJ

referenční číslo: 8211 | aktuálnost: 19. 11. 2016

s procesy elektrochemické úpravy kovů se nemusíte díky své praxi již nově seznamovat a jste připravený se po krátkém představení konkrétních technologií ujmout řízení sektoru výroby určeném pro galvanické pokovování povrchů?

Pokud je toto příležitost, na kterou jste čekali a jste připraveni po praktické i jazykové stránce, pak stačí pouhý jeden krok – sepsání a zaslání strukturovaného životopisu

Náplň práce

  • Zodpovědnost za provoz a údržbu galvanické linky a přiřazené neutralizační stanice
  • Měření a analýza kontrolních parametrů spolu s laboranty – hustota, teplota, složení aj.
  • Provádění zkoušek pomocí rastrové elektronového mikroskopu, rentgenu, testy přilnavosti aj.
  • Dozor nad dodržováním procesů na galvanovně

Požadujeme:

  • Zkušenost v oblasti galvanického pokovování kovů či plastů
  • SŠ/VŠ v oboru chemie nebo praxe z galvanovny
  • Anglický jazyk pro denní osobní komunikaci
  • Počítačovou gramotnost, samostatnost a schopnost hledat kreativní řešení
  • Odolnost vůči stresu a ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní rozvíjející se firmy
  • Příležitost účastnit se převodu procesů výroby ze zahraničí
  • Služebními cesty do zahraničí a aktivní využití AJ
  • Bonusová složka mzdy dle výkonu ke mzdě fixní
  • Lokalita pracoviště je v Olomouckém kraji

Mzda: 24 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha