Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí směny ve strojírenství

referenční číslo: 7860 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Dokážete efektivně vést skupinu zaměstnanců v mezinárodní strojírenské společnosti? Záleží Vám na dobrých vztazích a baví Vás nést zodpovědnost za tým a kvalitní výsledky práce?

Pokud odpovídáte ano, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost ve stabilní nadnárodní společnosti:

VEDOUCÍ SMĚNY ve STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Realizace výrobního plánu
  • Efektivní řízení lidských zdrojů v souladu s platnými normativy
  • Spolupráce na snižování výrobních nákladů
  • Odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s vedením týmu v automotive společnosti
  • Organizační talent a dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup a důslednost

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické moderní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na 1 směnu
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Prostějovsko

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha