Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista nákupu v oddělení režií a investic

referenční číslo: 13445 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máte praxi v nákupu režií a investic ve výrobní společnosti, případě jsi absolventem VŠ a rád by si v nákupu působil? Jsi analytický typ s důrazem na pečlivost?
Pokud ANO, zašli nám svůj životopis
Významná strojírenská společnost hledá schopného kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA NÁKUPU v oddělení REŽIÍ a INVESTIC

Náplň práce

  • Organizace poptávkového a nabídkového řízení
  • Vedení cenových jednání s dodavateli ohledně režií a investic: budov, oprav, rekonstrukce, vybavení, kancelářských potřeb, ochranných pomůcek a oděvů aj.
  • Vyhodnocení, doporučení a výběr optimálních dodavatelů
  • Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • Příprava podkladů pro investiční akce
  • Optimalizace nákladů, analýza rizik ohrožujících jistotu dodávek a jejich prevence
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ technického/ekonomického/obchodního směru
  • Praxi v nákupu výhodou
  • Výbornou znalost MS Office, především Excel – znalost kontingenčních tabulek, maker atd.
  • Vyjednávací a komunikační dovednosti, strategické, analytické schopnosti
  • Anglický jazyk – výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní a silné společnosti
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování, příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Možnost nástupu – ihned
  • Místo pracoviště: Plzeň – město

Mzda: 23 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha