Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí směny

referenční číslo: 11463 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Hledáte práci jako mistr nebo vedoucí výroby ve směnném provoze a dáváte v tomto přednost renomovaným zahraničním společnostem?
Bylo by pro Vás výzvou vést vetší ženský kolektiv v čistějším typu výroby?
Pak pokud hledáte přesně takovou pozici ve Zlínském kraji, stačí zaslat životopis na pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení většího ženského kolektivu ve třísměnném provoze
  • Dohled nad dodržováním správných pracovních postupů na několika sekcích výroby
  • Administrativní činnost na PC, plánování směn, organizace práce
  • Personální agenda – zaškolování, absence, motivace apod.
  • Zajištění správného fungování technických zařízení ve spolupráci s techniky

Požadujeme:

  • Praxi na vedoucí pozici ve výrobě (mistr, vedoucí výroby atd.)
  • Min. středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • Znalost anglického či německého jazyka výhodou (zahraniční management)
  • Přirozenou vůdčí osobnost, zkušenost s vedením ženského kolektivu výhodou

Nabízíme:

  • Nadstandartní mzdu pro pozici mistra a vedoucího směny
  • Dotované stravování (obědy ve firmě do 30 Kč)
  • Služební telefon a další benefity k jednání
  • Zodpovědnou roli ve významné mezinárodní firmě
  • Vítáme kandidáty z okresů Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín, Hodonín, případně i ze Slovenska

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha