Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zástupce vedoucího úseku oprav

referenční číslo: 10701 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti v oblasti Brno-venkov? Máte zkušenosti na pozici spojené s elektroúdržbou a elektromechanikou? Domluvíte se německy a jste technický typ? Pak hledáme právě Vás

Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ÚSEKU OPRAV (35.000 – 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řešení elektromechanických částí strojů
  • Komunikace s vedoucím údržby a spolupráce s kolegy
  • Zástup vedení týmů elektroniků a elektromechaniků
  • Zajišťování servisních firem a komunikace v NJ
  • Zodpovědnost za chod vícesměnného provozu
  • Čtení technické dokumentace
  • Práce ve vícesměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 6
  • Praxi v elektroúdržbě a elektromechaniky min. 5 let
  • Znalost německého jazyka na úrovni B2
  • Znalost PLC výhodou
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní významné společnosti
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Mobilní telefon a PC
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha