Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Android vývojář

(referenční číslo: 11-10-212019/JD)

Jste jako doma ve světě malého zeleného robota? Android Vás prostě baví? Rádi byste byli součástí týmu vyvíjejícího nové aplikace pro mobilní zařízení?

Máme pro Vás seznační příležitost Staňte se Android vývojářem/vývojářkou

Práce na plný úvazek a na dobu neurčitou.
Pozice je vhodná i pro absolventy
Pomůžeme s relokací.

Požadujeme:

  • musíte znát jazyk Java
  • alespoň mírně pokročile mluvit anglicky
  • a znát webové technologie

Nabízíme:

Benefity:

  • volná pracovní doba
  • vzdělávácí kurzy
  • školení
  • stravenky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Liberecký kraj
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání