Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr vývoje

referenční číslo: 12254 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Hledáte pozici - VÝVOJOVÝ INŽENÝR? Máte zkušenosti z nadnárodní společnosti. Baví Vás vývoj a sestavování, inovace výrobních linek? Jste kreativní? Mluvíte anglicky?

Pošlete nám Váš životopis

Náplň práce

  • Řízení a sestavení projektových týmů
  • Koordinace projektového týmu
  • Příprava a vedení projektové dokumentace
  • Komunikace s klienty a sub-dodavateli
  • Příprava cenových kalkulací a kalkulací nákladů
  • Ve spolupráci s oddělením kvality, posouzení prvovýrobku z hlediska požadavků zákazníka a norem kvality
  • Testování výrobků u klientů
  • Zajištění přípravy kontrolních a výrobních přípravků
  • Podpora při zavádění do výroby
  • Zajišťování vývoje přídavných dílů se sub-dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s metodami - PPAP, FMEA apod.
  • Anglický jazyk - denní komunikace
  • Zkušenosti s koordinací týmu
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Velmi dobré organizační a koordinační schopnosti
  • Znalost AutoCad, CATIA (obdobné konstrukční programy)

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu a roční bonusy
  • Příspěvky na další vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Pracoviště: okres Teplice

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha