Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AGROPORADENSTVÍ s.r.o.

Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství a vodního hospodářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10606510785 | aktuálnost: 15. 7. 2016

SŠ/VŠ zemědělské vzdělání nebo praxe, ŘP sk. B (aktivní řidič vlasní auto k dispozici), znalost práce na PC (Microsoft Office) - pokročilý uživatel.
Náplň práce: samostatný poradenský pracovník v oblasti zemědělství a příslušná administrativa,
poradenství v oblasti zemědělských kontrol, audit před kontrolou u klienta, zpracování evidence: hnojení, přípravků na ochranu rostlin, havarijních plánů, nákazových plánů, podkladů pro ekologickou kontrolu, podkladů pro potravinářskou kontrolu, hodnocení rizik ekologické újmy, problematika ŽP (vodní a odpadové hospodářství, ovzduší a IRZ), samostatné jednání s klienty při schůzkách, odběr vzorků (půdních a litových velmi fyzicky náročná práce), sezónní odběr vzorků curovky v cukrovaru - noční směny, znalosti v oblasti základních zemědělských dotací.
Mzda 14 000 - 18 000 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Borovička Karel, tel.: 725 713 504, e-mail: eliska.mrazkova@agroporadenstvi.net. Aktualiazce 26.5.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 14 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha