Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí interní logistiky

referenční číslo: 12268 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti interní logistiky? Máte zkušenosti s nastavováním procesů, fungování skladů a řízení týmu pracovníků skladu? Pokud jste se poznali, čtěte dále

Automotive výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY

Náplň práce

  • nastavení procesů interní logistiky výrobní firmy
  • koordinace týmu pracovníků skladu
  • kontrola vytíženosti jednotlivých pracovníků skladu
  • nastavení fungování interního pohybu materiálu
  • podílet se na plynulosti chodu výroby

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 5 let zkušenosti z oblasti interní logistiky
  • zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti interní logistiky
  • prokazatelné znalosti v oblasti řízení týmu
  • technický typ – kontrola stavu VZV apod.
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zaměstnání u české výrobní společnosti
  • možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • platové podmínky adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • podílení se na přímém řízení celé agentury
  • možnost nastavit si vlastní systém v oblasti skladovacích procesů
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha