Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Nabídka brigády 4.10.2016 - výpomoc na prodejně s oděvy

(referenční číslo: 11-19-216965/JD)

Hledáme brigádníky na inventuru - výpomoc na prodejně s oblečení.
Inventura se koná v nočních hodinách (cca. 20.00 - 3.00)

Vezměte si kamaráda, kamarádku a přijďte si vydělat na jednorázové brigádě.

termín - 4.10.2016 od 20:00 do 3:00
Lokalita OC Forum / OC Nisa

Plat: 92 Kč/hod

Požadujeme:

  • min.18let
  • přesnost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

Benefity:

  • práce pro významnou mezinárodní značku
  • zisk praxe

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 92 Kč / měsíc
Region: Liberecký kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Částečný úvazek