Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Gates Hydraulics s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11321750761 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Náplň práce:
. Koordinace pracovníků údržby, zadávání práce a kontrola jejich splnění
. Vedení veškerých potřebných záznamů o opravách strojů a zařízení
. Zajišťování cenové nabídky a vystavení objednávky potřebné pro hladký chod firmy
. Zajišťování preventivní údržby TPM (zpracování STW, plánování a vyhodnocování efektivnosti)
. Zodpovědnost za koordinaci pracovníků externích firem, jejich školení a předávání pracoviště
. Zodpovědnost za tvorbu LOTO instrukcí a izolačních bodů, jejich aktualizaci a evidenci
. Zodpovědnost za revize a kontroly vyhrazených technických zařízení
. Navrhování a realizace zlepšení vedoucích k optimalizaci procesu a úsporám nákladů
. Zodpovídá za elektroinstalaci v celém výrobním závodě, zajišťuje revize a pravidelné kontroly
. Sledování spotřeby energií, navrhování a realizace akcí ke snižování spotřeby
. Odpovědnost za dodržování ostatních předpisů a nařízení v oblasti kvality, BOZP, požární ochrany apod.
. Odpovědnost za minimalizaci čerpání nákladů a zvyšování efektivnosti řízených procesů
Požadujeme:
. SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou)
. Praxe v oblasti údržby
. Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení
. Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC - výhodou
. Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6
. Komunikativní znalost anglického jazyka
. Schopnost vedení skupiny lidí, organizace a kontrola práce
. Dobrá uživatelská znalost práce na PC
. Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost
. Odolnost vůči stresu, asertivita, systémovost, analytické myšlení
. ŘP sk. B
Nabízíme:
. Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing
. Moderní technologické vybavení
. Možnost profesního rozvoje a seberealizace
. Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
. Zajímavé finanční ohodnocení
. Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
. Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru
. Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
Místo výkonu práce: Karviná
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu hr@gateshydraulics.cz
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle 597 467 665.
www.gateshydraulics.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Gates Hydraulics s.r.o., Mgr. Pavla Pišťáková, Personalista, pavla.pistakova@gates.com, +420 597 467 665