Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SPOLANA a.s.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11549810759 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Požadujeme:
•USO, elektrotechnického zaměření - slaboproud
•Platné osvědčení vyhláška č.50/1978 Sb. §6 (možné zaškolení)
•Praxe v oblasti instalace nebo údržby elektrotechnických zařízení
•Zkušenost s údržbou a opravami zařízení MaR
•Samostatnost, rozhodnost při stanovení priorit oprav s ohledem na zajištění provozuschopnosti zařízení svěřeného úseku
•Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP, LN – možnost zaškolení)
•Technické a analytické myšlení
Náplň práce:
•Zodpovídá za technický stav a zajištění provozuschopnosti výrobního zařízení provozu „Vodní hospodářství“
•Zadává, řídí a přejímá práce prováděné externími dodavateli oprav
•Odpovídá za dodržení finančních limitů prostředků pro udržování, spotřebu a nákup náhradních dílů.
•Aktualizuje provozní dokumentaci a zodpovídá za její stav
•Plánuje provádění oprav na další období
Nabízíme:
•Důkladné zaškolení
•Zajímavou práci
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Zázemí a jistoty velkého podniku
•Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje
•Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, měsíční odměny, Flexi passy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SPOLANA a.s., Kristina Štaflová, kristina.staflova@spolana.cz, +420 315 665 563;315 165 564