Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta v Otrokovicích hledáme pracovníky na pozici Knihař/ka.

Knihař/ka - jednoduchá práce v tiskárně v Otrokovicích

referenční číslo: 5487 | aktuálnost: 31. 7. 2016

Pro našeho významného klienta v Otrokovicích, hledáme pomocné pracovníky na jednoduchou práci ve výrobě na pozici Knihař/ka. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr pro ženy i muže u jednoho z lídrů na trhu, stabilní společnost s dlouholetou tradicí. v případě že Vám nechybí chuť do práce, základní manuální zručnost, pečlivost a jste spolehliví, je tato práce vhodná právě pro Vás. Tato pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Nástup možný ihned

Náplň práce:
- odebírání tiskovin od strojů
- ruční skládání brožur, novin a časopisů
- paletizace hotových produktů

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- pracovitost, spolehlivost
- ochotu pracovat v 3-směnném provozu (ranní 6:00-14:00 odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- mzdu až 12.000 Kč/měsíc
- příplatky dle zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- výborná dopravní dostupnost

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha