Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušený nákupčí s angličtinou

referenční číslo: 12287 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Máte již dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a praxi s nákupem ve výrobní společnosti? Nemáte problém dorozumět se anglicky stejně jako česky? Jste komunikativní, vyjednávací osobnost, která si jde za svým cílem? Pak jste náš člověk
Mezinárodní výrobní společnost s významným postavením na českém trhu Vám nabízí jedinečnou příležitost na pozici:

ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • hodnocení a zpracovávání nabídek
  • uzavírání nových smluv a správa stávajících
  • výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce napříč celou společností + zahraniční závody

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na pozici nákupčího – min. 2 roky
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení + finanční bonusy
  • jedinečnou možnost být „svým pánem“
  • zázemí jedné z největších výrobních společností
  • možnost jazykových kurzů
  • místo výkonu: Královéhradecký kraj

Mzda: 45 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha