Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Operátor výroby - automotive, Žatec, až 22.000 kč Pro více informací volejte ZDARMA 800100110 nástup IHNED

Operátor výroby - automotive, Žatec, až 22.000 kč

referenční číslo: DABDA174 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Nástup ihned, zavolejte už teď ZDARMA na 800100110 a domluvte si termín.

Pro nadnárodní výrobní společnost se sídlem v průmyslové zóně Triangle, která se zabývá výrobou Automotive, hledáme šikovné a manuálně zručné pracovníky na dlouhodobou spolupráci. Velmi dobré platové ohodnocení, možnost kariérního růstu.
Náplň práce:
- obsluha strojů
- balení výrobků
- kontrola kvality výrobků

Požadujeme:

- zkušenosti s prací ve výrobě + s obsluhou strojů VÝHODOU
- vyučení ve strojírenství výhodou
- dobrý fyzický stav
- dlouhodobá spolupráce
- bydliště v Žatci, Lounech, Mostě, Chomutově a blízkém okolí
- NÁSTUP IHNED

Nabízíme:

- práce na hlavní pracovní poměr
- mzda 19 700Kč/měsíc
(15 000 kč fixní mzda + 4 700 kč variabilní složka) + příplatky za směny
- stravenky 80Kč/směnu
- práce na 4 směnný provoz (12h směny - krátký/dlouhý týden) nebo 3 směnný provoz (8h směny Po - Pá - ranní, odpolední, noční)
- místo výkonu práce Žatec - průmyslová zóna Triangle
-práce vhodná pro muže i ženy
-možnost přechodu do kmenového stavu
-svozová dotovaná doprava
(Litvínov/Most, Louny, Žatec, Chomutov)
- bonus 500 kč za doporučení vhodného kandidáta

Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žatec

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Specializace: dělník ve výrobě, obsluha stroje, dělník

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha