Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kvalitář senior

referenční číslo: 12586 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Jste zkušeným pracovníkem v oddělení kvality automobilového průmyslu? Máte zkušenosti se samostatným vedením projektů? Pokud ano, tak je tato příležitost určena právě Vám

Nadnárodní výrobní společnost z automobilového průmyslu hledá kolegu na pozici:

KVALITÁŘ SENIOR

Náplň práce

  • zodpovědnost za nastavení plánu kvality – zajištění jeho plnění
  • aktivní komunikace se zákazníkem (automotive)
  • řešení případných reklamací – podávání návrhu na opatření
  • spoluúčast při tvorbě PFMEA, účast při auditech
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe na pozici senior kvalitáře
  • znalost angličtiny na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem v automobilovém průmyslu
  • schopnost řešení krizových a vypjatých situací

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: KRNOV

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha