Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, obchodní dům v centru Pardubic, hledáme šikovné brigádníky na obsluhu lahůdkových pultů a doplňování zboží.

Pomocné práce v obchodě - doplňování zboží, obsluha lahůdkových pultů

referenční číslo: 6743 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, obchodní dům v centru Pardubic, hledáme šikovné brigádníky na obsluhu lahůdkových pultů a doplňování zboží. Mzda je 85 Kč/hod. Možnost volby směn, včetně víkendu. Podmínkou je vlastnit potravinářský průkaz, být pracovitý a komunikativní. Brigáda je vhodná pro studenty, nezaměstnané na ÚP, maminky na MD, aktivní důchodce.
Nástup možný ihned, možnost TÝDENNÍ VÝPLATY PENĚZ

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- doplňování zboží
- úklid oddělení

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- spolehlivost
- pracovitost

Nabízíme:

- 85 Kč/hod
- výborná dostupnost pracoviště
- možnost volby směn
- pravidelný výplatní termín
- dlouhodobá spolupráce
- TÝDENNÍ VÝPLATA MZDY

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha