Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí marketingu

referenční číslo: 12806 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Zvládnete koordinovat tým zaměstnanců a máte zkušenosti s marketingem v IT společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni?
Pak je tato pozice určena právě Vám
Úspěšná společnost hledá do svého brněnského týmu zaměstnance na pozici:
VEDOUCÍ MARKETINGU (50-55.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení marketingového oddělení
  • Marketingová podpora prodeje
  • Komunikace s klienty, péče o stávající klienty
  • Prezentace společnosti
  • Příprava marketingového rozpočtu
  • Sledování aktuálních trendů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor Marketing)
  • Zkušenosti na obdobné pozici v IT společnosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Profesionální vystupování a manažerské schopnosti
  • Výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Moderní prostředí perspektivní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příležitost dalšího rozvoje
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha