Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kalkulant ve strojírenství

referenční číslo: 12312 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Máte zkušenosti s pozicí kalkulanta? Máte vystudovanou školu technického zaměření a ovládáte některý konstrukční program? Pokud hledáte stabilitu a možnost uplatnit své zkušenosti, zašlete nám svůj profil

Hledáme Právě Vás.

Stabilní společnost s výkonem práce v Praze hledá kandidáty na pozici:

KALKULANT ve STROJÍRENSTVÍ (30-35000,- Kč)

Náplň práce

  • Přípravy a kalkulace pro výrobu svařovaných konstrukcí
  • Kalkulace materiálu a jejich specifikace
  • Tvorba konceptů výroby a nabídky klientovi
  • Spolupráce a koordinace s ostatními odděleními
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na pozici kalkulant
  • Znalost některého konstrukčního programu
  • Znalost výkresové dokumentace a 2D
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Profesní růst
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu či ubytování
  • Roční odměny
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha