Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADAPT electronic CZ s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11581290751 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost pracovněprávního vztahu i na Dohodu o provedení práce. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity (bezbariérový přístup) a absolventy.
Náplň práce: montáž a kompletace kabelů, tj. ručně nebo s použitím nástrojů provádět různé operace jako např. pájení, cínování, krimpování apod.
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, schopnost práce v kolektivu, zkušenosti s pájením výhodou, manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci.
Nabízené výhody: firemní benefity (stravenky ve výši 90,- Kč, příspěvek na dopravu 300,- Kč), čisté pracovní prostředí, proplácené přesčasy, zázemí stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání.
Kontakt - pí. Koubová Věra; tel.: 733 125 665, 491 541 554, e-mail: info@adapt-electronic.cz nebo osobně na adrese Nízká Srbská 101, Machov v době od 08:00 hod. do 14:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 700 - 13 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail