Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Business consultant - BMC remedy

referenční číslo: 10757 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Máte zkušenosti s implementací ITSM nástrojů? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí? Máte analytické a logické myšlení? Mluvíte velmi dobře anglicky?

Pak hledáme přímo Vás

BUSINESS CONSULTANT - BMC REMEDY

Náplň práce

  • Zastřešení implementace ITSM projektů
  • Analýza a návrh změn ITSM systému BMC Remedy pro interní servisní organizaci
  • Konzultace procesů zejména v rámci ITIL framework
  • Cestování za interními zákazníky do zahraničí dle plánovaných projektů
  • Reporting

Požadujeme:

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Zkušenosti s implementací ITSM systémů (ideálně BMC Remedy)
  • Zkušenost s integračními nástroji
  • Pokročilá znalost angličtiny (každodenní užití)
  • Komunikativnost a ochota cestovat
  • Všeobecné znalosti IT a IT organizace
  • Znalost ITIL v3 alespoň na úrovni foundation výhodou

Nabízíme:

  • Mobilní telefon, notebook
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Set zaměstnaneckých benefitů
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha