Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Referent pro zajištění vzorkování

referenční číslo: D4A307EF | aktuálnost: 19. 9. 2016

Pro našeho klienta, přední českou průmyslovou kovárnu sídlící ve Zlíně, která se specializuje na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent pro zajištění vzorkování.

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání technického zaměření,
• znalost anglického jazyka B1,
• praxe v oblasti kontroly a měření min. 2 roky,
• znalost požadavků v oblasti kvality ISO 9 001, TS 16 949,
• analytické, organizační a komunikační schopnosti, ochotu vzdělávat se,
• dobrou znalost MS Office,
• řidičský průkaz skupiny B,
• schopnost týmové práce, samostatnost a flexibilitu.

Náplň práce:

• Tvorba kontrolních plánů, procesních průběhových diagramů a rozměrových protokolů,
• kompletace kontrolní dokumentace ke vzorkování,
• zajištění měření vzorků a jejich odeslání k zákazníkovi,
• vyhodnocování způsobilosti strojů, procesů, měřidel, aj.,
• komunikace se zákazníkem ohledně vzorkování,
• provádění interních auditů, rekvalifikačních zkoušek.

Nabízíme:

• Práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím,
• odpovídající platové ohodnocení,
• mimořádné bonusy formou 13. a 14. platu,
• širokou možnost vzdělávání,
• podporu osobního i profesního růstu,
• odborná školení,
• týden dovolené navíc a další benefity v rámci sociálního programu,
• místo výkonu práce: Zlín.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha