Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality s AJ

referenční číslo: 8039 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte práci na pozici INŽENÝR KVALITY s AJ na Vysočině? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás

INŽENÝR KVALITY s AJ

Náplň práce

  • Zabezpečování kvality nových projektů
  • Stanovování procesů kvality
  • Komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • Tvorba interní dokumentace, pravidelný reporting
  • Kooperace interních auditů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive (
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Aktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha