Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Dlouhodobá brigáda - pokladní v supermarketu v Olomouci

referenční číslo: 7568 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Hledáte pravidelný přivýdělek? Do společnosti se stabilním zázemím – supermarket v Olomouci - přijímáme spolehlivé a pracovité brigádníky na výpomoc do úseku pokladen. Předchozí zkušenosti na pokladně výhodou, ne však nutností. Směny jsou určovány dle předchozí domluvy po celý týden - všední dny i víkend. Zajímavá finanční odměna, příplatky za víkend stravenky. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost, pečlivost
- potravinářský průkaz
- čistý výpis z rejstříku trestů (nutné dodat originální výpis)
- věk nad 18 let

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 82 Kč/hod., SoNe 98 Kč/hod, stravenky
- komunikace se zákazníky
- dlouhodobá spolupráce
- práce ve stabilní společnosti
- spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
- případné zaškolení na pokladně

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail