Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TERAHERTZ s.r.o.

Umělečtí grafici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11366480759 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Hledáme velmi zkušeného grafika ve sféře Motion Graphics a VFX.
Náplň práce: vytvoření a dlouhodobý vývoj grafické koncepce geolokační MMORPG hry. Vytvoření promo klipů a prezentačních videí.
Požadujeme znalost většiny z následujících balíčků:
Adobe After Effects, Illustrator, Photoshop, Indesign, Cinema3D, Lightwave3D, HDRI Light Studio, RealFlow, Boujou, PFTrack, MochaPro
Znalost většiny z uvedených technologií:
MattePainting, Machmoving, Cromakeying, Rotoscoping, 2D\3D animaiton, Spline\Polygonal Modeling, UV mapping, Material\Shader setup, Environment Light Setup, Render Setup, Non character animation
Dále požadujeme:
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- víceleté zkušenosti v oboru (podložené portfoliem)
- dobré komunikační dovednosti
- pečlivý a zodpovědný přístup k práci
- aktivní znalost RJ
- aktivní znalost AJ
Nabízíme:
- vysoké finanční ohodnocení
- kariérní růst
- příjemné a klidné pracovní podmínky v krásném prostředí
- flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TERAHERTZ s.r.o., Michail Palecha, jednatel, director@terahertz.cz, +420 776 058 254