Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jihomoravská armaturka spol. s r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11529100774 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Popis pozice:
- participace na projektech rozvoje SAP
- úzká spolupráce se SAP konzultanty - centrálním týmem
- vývoj ERP systému SAP
- programování v jazyce ABAP
Profil kandidáta:
- vzdělání nebo praxe v oblasti IT
- znalost anglického jazyka podmínkou
- zkušenost s prací v SAP min. 5 let podmínkou
- zkušenost s programováním v jazyce ABAP min. 3 roky podmínkou
- znalost jazyka SQL podmínkou
- znalost modulu MM, SD, PP, WM, QM, FI, CO výhodou
- znalost LSMW, BAPI, user-exits, BADI, SAPscript, Smartforms, SAP ABAP Objects výhodou
- inovativnost a kreativita, týmový duch, analytické myšlení a samostatnost v řešení úloh, zájem o věc a ochota učit se
- ŘP sk. B výhodou
NABÍZÍME:
- práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím
- motivační mzdové ohodnocení
- zajímavá pracovní náplň a přátelský kolektiv
- možnost profesního i osobnostního rozvoje
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Jihomoravská armaturka spol. s r.o., Ing. Lucie Růžičková, vedoucí personálního úseku, L.Ruzickova@vag-group.com, +420 518 318 246