Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní manažer s AJ/NJ

referenční číslo: 10222 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti z pozice vedoucího výroby? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a hledáte zajímavou práci v prosperující výrobní společnosti na Vysočině? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO a láká Vás práce na pozici VÝROBNÍHO MANAŽERA, tak nám pošlete svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

VÝROBNÍ MANAŽER s AJ/NJ

Náplň práce

  • zodpovědnost za výrobu s cca 200 podřízenými
  • zajištění optimalizace a efektivity výroby
  • kontrola plnění výrobního plánu a dodržování procesů
  • vedení, hodnocení a motivace pracovníků
  • nastavování a zavádění nové výroby

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • organizační schopnosti, chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • služební auto i k soukromým účelům
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 60 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, kraj Vysočina

Obor: Management, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha