Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - Plzeň

referenční číslo: 12658 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Máte zkušenosti s kvalitou ideálně z oblasti automotive a znalosti nástrojů kvality? Hovoříte na pokročilé úrovni německým jazykem a v kvalitě se chcete i nadále rozvíjet?

Pokud ANO, neváhejte nás kontaktovat

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost s výrobním závodem v Plzni hledáme vhodného kandidáta na pozici:

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

  • zodpovědnost za oblast zákaznické kvality
  • úzká spolupráce s technickým a výrobním oddělením při zjišťování a odstraňování vad
  • dohled nad celou zakázkou až po dodání koncovému zákazníkovi
  • vedení zákaznických auditů
  • monitorování spokojenosti zákazníků
  • řešení případných reklamací od zákazníka

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ ideálně technického zaměření
  • zkušenosti v oddělení kvality v automotive – ideálně v zákaznické kvalitě
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Dobrou znalost MS Office, zkušenosti s programem SAP výhodou
  • praktickou znalost nástrojů kvality: 8D, kontrolní plán atd.
  • dynamickou osobnost s aktivním přístupem

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • firemní vzdělávání

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha