Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník oddělení servisu

referenční číslo: 10700 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Máte zkušenosti s údržbou CNC strojů nebo automatických linek? Hledáte novou práci se zaměřením na elektro a elektromechaniku v lokalitě Brno - venkov? Chcete se dále v oboru rozvíjet a rozšiřovat si vědomosti? Pak jste pro nás ideální kandidát

Úspěšná mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici:

PRACOVNÍK ODDĚLENÍ SERVISU (30.000 – 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řešení elektrických a mechanických částí strojů
  • Vedení týmu elektroniků a mechaniků
  • Spolupráce a komunikace s vedoucím údržby a týmem
  • Zajišťování servisních firem
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za chod vícesměnného provozu

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 6
  • Praxi v elektroúdržbě a elektromechaniky min. 3 roky
  • Německý jazyk – úroveň B2
  • Znalost PLC systémů výhodou
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní, rozvíjející se společnosti
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a PC
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha