Grafton Recruitment s.r.o.

Veterinární lékař

(referenční číslo: 7-14-174246/JD)

Máte VŠ vzdělání veterinárního směru? Máte rádi domácí mazlíčky? Přežijete jejich majitele s úsměvem? Tak to jste ten pravý. Hledáme pro rodinnou veterinární ordinaci se zaměřením na domácí zvířata veterinárního lékaře. Praxe není podmínkou, může být i absolvent.
Náplní práce je diagnostika, ošetření, operace. Můžeta nastoupit i na zkrácený úvazek a dělat jen operace, nebo naopak operace vůbec nedělat.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, obor veterinární lékařství
  • příjemné jednání
  • alespoň 2 roky praxe

Nabízíme:

Benefity:

  • příjemné prostředí rodinné firmy
  • dobré finanční ohodnocení
  • ochota vyjít vstříc Vašim požadavkům
  • možnost služebního bytu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/farmacie-zdravotnictvi/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Lišková Zuzana

Odpovědět na inzerát