Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro velkoobchod v Hradci Králové hledáme šikovného brigádníka na doplňování zboží v oddělení mražených potravin.

Pomocné práce v supermarketu - možnost výběru směny

referenční číslo: 6643 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro velkoobchod v Hradci Králové hledáme šikovného brigádníka na doplňování zboží na oddělení drogerie. Směny si můžete vybírat dle Vašich časových možností, ranní či odpolední.

Náplň práce:
- doplňování zboží
- práce s paletovým vozíkem
- úklid oddělení

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- platný potravinářský průkaz

Nabízíme:

- mzdu od 75 Kč/hod.
- pravidelný výplatní termín
- možnost volby směn dle Vašich časových možností
- dlouhodobou spolupráci

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha