Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

U.T.C.,spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11248110786 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Ústecký kraj.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání zakončené maturitou (vhodné i pro absolventy)
- vynikající komunikační schopnost
- reprezentativní vystupování
- vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka
- obchodní zkušenosti a schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky
- schopnost učit se novým věcem
- časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.)
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí v prosperující společnosti
- perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
- služební vůz, notebook, mobilní telefon
- Fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení
- Práce na HPP nebo OSVČ
Náplň práce:
- péče o zákazníky na nezávislém trhu, merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd.
- Vyhledávání a získávání nových zákazníků
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
- Vedení obchodních jednání
- Zpracování příslušné administrativy
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha