Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog pro potravinářství

referenční číslo: 12095 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Máte vzdělání v oboru potravinářství nebo chemie? Vyznáte se v metodách průmyslového inženýrství? Láká Vás práce v příjemném prostředí v týmu profesionálů?

Tak nám napište a přidejte se do takového týmu Hledáme právě Vás na pozici:

TECHNOLOG pro POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

  • zlepšování procesů výroby
  • odborná podpora pro pracovníky výroby
  • zodpovědnost za vývojové a realizační projekty
  • implementace novinek do praxe
  • spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru
  • zkušenosti z potravinářské výroby VELKOU VÝHODOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • komunikační dovednosti a analytické myšlení
  • týmovost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • profesionální a přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • bonusy a odměny dle výsledků
  • možnost odborného růstu
  • místo pracoviště: Liberecký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha