Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

morez stavební s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11326380765 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Požadujeme:
SŠ /VŠ stavebního zaměření, řidičský průkaz sk. B, praxe na pozici stavbyvedoucího podmínkou, znalosti MS Office, Internet, atd.,
autorizace ČKAIT - pozemní stavby - výhodou.
Dále odolnost vůči stresu, důslednost, flexibilita, týmový duch, loajálnost, trestní bezúhonnost
Náplň práce:
realizace zakázky - výstavba 4 bytových domů v lokalitě Vašíčkova ul.
Nabízíme:
prémie dle dosažených ek. výsledků jednotlivých zakázek, odpovídající platové ohodnocení, služební automobil, mobilní telefon, notebook.
Možnost stravování v areálu naší firmy s příspěvkem zaměstnavatele, přátelský kolektiv, možnost seberealizace a pracovního růstu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha