Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11066620779 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Náplň práce:
- příprava a založení tiskových desek
- příprava a doplňování papíru a barev
- manipulační práce, čištění stroje

Požadavky:
- manuální zručnost, spolehlivost,zodpovědnost
- komunikativnost, technické myšlení, flexibilita
- schopnost rychlého zapracování
- vyučení ve strojních oborech výhodou (nikoliv podmínkoou)

Nabízíme:
- práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned
- zkušební doba 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nepřetržitý provoz (12 hodin. turnusové směny)
- základní mzda od 80 Kč/hod závislá na schopnostech a znalostech uchazeče plus další příplatky (směnnost, přesčasy..)
- možnost kariérního růstu
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na závodní stravování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis, nebo přijďte vyplnit osobní dotazník. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 500 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Typos, tiskařské závody, s.r.o., Bc. Jana Jandová, jandova@typos.cz, +420 377 193 310