Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje hutního materiálu, sídlícího v Černé za Bory, hledáme pracovníky na pozici skladník/jeřábník. Pracovní náplň: - přeprava hutního materiálu, nakládka, vykládka, zaskladnění - práce se zdvihacími stroji - obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety. Práce je na směny 6-14, 14-22, 22-6 hodin.

Skladník, jeřábník - mzda až 18.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 7030 | aktuálnost: 28. 10. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje hutního materiálu, sídlícího v Černé za Bory, hledáme pracovníky na pozici skladník/jeřábník.

Náplň práce:
- přeprava hutního materiálu, nakládka, vykládka, naskladnění
- práce se zdvihacími stroji
- po zaučení obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety

Práce probíhá v třísměnném provozu s docházkou převážně na ranní a odpolední směny. Nabízíme Vám různorodou pracovní náplň možnost získání, či prohloubení Vaši kvalifikace, zajímavou mzdu, kterou vyplácíme pravidelně a samozřejmě stravenky od prvního dne. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- odborné zaškolení, zvýšení kvalifikace
- mzdu až 18.000 Kč/měs. (nástupní mzda 16.000 Kč prémie až 10 % z průměrné mzdy nadstandardní příplatky ke mzdě)
- stravenky od 1. dne nástupu
- dobrou dostupnost pracoviště

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha