Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Charita Valašské Meziříčí

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11438150761 | aktuálnost: 4. 1. 2017

POPIS PRÁCE: Zajištění úklidu prostor Charitního domu pokojného stáří (domov pro seniory) - pokoje klientů, úklid společných prostor. Jedná se o práci na zástupy v případě nemoci, dovolených apod. Práce v osmi hodinových denních směnách vč. víkendů
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: ZŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
VÝHODOU: praxe
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti,
Práce na zkrácený úvazek (popř. v rámci dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti). Mzdové zařazení - hodinová mzda ve výši 73 Kč , ve dnech pracovního klidu a pracovního volna ve výši 20% a za práci ve svátek.
První kontakt: telefonicky, emailem nebo osobně.
Bližší informace podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. 603 549 618, email jana.rihakova@valmez.charita.cz. Písemné nabídky zasílejte na email: jana.rihakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 73 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Charita Valašské Meziříčí, Jana Řiháková, vedoucí Charitního domu pokojného stáří, jana.rihakova@valmez.charita.cz, +420 603 549 618

Odpovědět na inzerát