Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Marek Sháněl

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11455180760 | aktuálnost: 21. 9. 2016

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned; pracovní doba po domluvě, mimořádně soboty ráno (kvůli zákazníkům co nemají v týdnu čas)
- Náplň práce: výměna filtrů, olejů, kapalin, svíčky, výfuk, brzdy atd. - jedná se o malé servisní práce z větší části na "počkání"; čištění interiérů jako doplnění volného času tj. mokrou cestou, vysávání, čištění interiéru; do budoucna možnost čištění exteriérů leštičkou voskem; drobné práce kolem firmy v pracovní době (přivrtat tamto, odvézt toto...); v případě velkého vytížení servisu čištění interiérů nebude dělat technik ale brigádník!
- Požadujeme: vyučení v oboru servisní technik (autoelektrikář či podobné); pečlivost, samostatnost, spolehlivost; základy s PC (diagnostika, word, excel, vyhledávání dílů); základy Angličtiny (diagnostika); ŘP sk. B a vyšší
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe.
- V případě zájmu kontaktujte: Morávek Robert, tel.: 725 725 572 (volat Po - Pá 8:30 - 17:30), e-mail: mannfilterhk@gmail.com
- Požadujeme reference z předchozího zaměstnání. V případě, že nemáte praxi, chceme doporučení ze školy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail