Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Humares s.r.o.

Pracovníci přípravy tisku

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11359810748 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Pro společnost s výbornými referencemi a dlouhodobou působností v oblasti polygrafického průmyslu (předtisková a tisková úprava, prodej a servis polygrafických produktů zahraničních dodavatelů)

Pracovní náplň:

dle předem stanoveného grafického zadání samostatně technicky zpracovává jednotlivé zakázky pro tisk obalů zejména pro flexotisk
Pracuje ve dvousměnném provozu v rámci deseti členného týmu

Požadujeme:

velmi dobré praktické znalosti v užívání Photoshopu
znalost Illustrator
zkušenost s platformou MAC výhodou
technické zkušenosti a dovednosti v předtiskové přípravě zakázek výhodou
Pečlivost, bezchybnost a zodpovědný přístup
(vzdělání nerozhoduje)

Nabízíme:

odpovídající ohodnocení (dle posouzení zkušeností) a měsíční bonus
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění
stravování ve firmě
kulturní a sportovní akce v režii společnosti pro zaměstnance i jejich členy rodiny
Nástup po domluvě

Své životopisy zasílejte na email Hana.simova@maintec.net, tel: 731 526 297. K odpovědi prosím nepoužívejte on-line odkaz, který slouží pouze pro pozice v zahraničí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Humares s.r.o., Hana Šímová, hana.simova@maintec.net, +420 731 526 297