Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Marketingový specialista – boskovicko

referenční číslo: 10151 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máte víceleté zkušenosti v oblasti marketingu, je Vaší silnou stránkou tvorba a realizace marketingových aktivit na podporu prodeje, jste kreativní a máte strategické myšlení?

Pak je tato nabídka určena právě Vám

Úspěšná výrobní společnost se sídlem v okr. Blansko Vám nabízí perspektivní příležitost na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – BOSKOVICKO

Náplň práce

  • Tvorba a realizace marketingové strategie
  • Plánování marketingových a propagačních aktivit/kampaní
  • Sledování trhu a trendů
  • Úzká kooperace s manažery 4 divizí a vedením společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (marketing výhodou)
  • Víceletou praxi v marketingu včetně tvorby marketingové strategie
  • Anglický jazyk - základní znalost
  • Znalost MS Office
  • Certifikace v oblasti marketingu CIMA-B velkou výhodou
  • Dynamickou, kreativní a cílevědomou osobnost

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci v dynamické společnosti s velkým potenciálem
  • Stravenky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup dohodou, možný ihned
  • Pracoviště: okr. Blansko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha