Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inžnýr v montážních provozech

referenční číslo: 12526 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte SŠ/VŠ technického zaměření a zkušenosti s projektovým řízením a montážními procesy? Komunikujete v anglickém jazyce, máte organizační schopnosti, nevadí Vám cestovat a chcete mít možnost ovlivňovat výrobní procesy v mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROCESNÍ INŽENÝR v MONTÁŽNÍCH PROCESECH.

Náplň práce

  • Zavádění nových montážních postupů
  • Optimalizace procesů
  • Zavádění změn ve spolupráci s vedoucím výroby
  • Spolupráce při zavádění nových výrob
  • Cestování v rámci koncernu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti optimalizace procesů v mezinárodní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s montážními procesy – výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodního koncernu
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha