Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Řidič VZV

referenční číslo: 35954 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Pro našeho klienta působícího v keramických obkladech hledáme zkušené kandidáty na pozici:

Řidič VZV

Náplň práce:
práce s VZV vozíkem
manipulace se zbožím
nepřetržitý provoz

Nabízíme:
13. plat
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
závodní stravování
nadstandartní příplatky za noční a odpolední směnu

Požadujeme:
OU, SŠ vzdělání
zkušenost s obsluhou VZV
platný průkaz VZV výhodou
spolehlivost
schopnost pracovat na směny
bydliště v okolí Plzně, Plzence, Chlumčan

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na e-mail kariera09@karierasro.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha