Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista strategického nákupu

referenční číslo: 12213 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu a rádi byste využili znalost anglického jazyka? Chcete se dále rozvíjet a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost? Jiné nabídky již nehledejte a zašlete svůj životopis ještě dnes
Úspěšná strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici:
SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU – BŘECLAVSKO

Náplň práce

  • Optimalizace nákupních strategií
  • Koordinace nákupních projektů
  • Uzavírání smluv na dodávky materiálu
  • Analýza trhu a vyhodnocování informací
  • Vyjednávání obchodních podmínek u nových dodavatelů, porovnávání cenových nabídek
  • Pravidelný reporting pro zahraniční centrálu

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání – nejlépe technického oboru
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (umožňující denní písemnou i ústní komunikaci s dodavateli)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost procesního myšlení, vyjednávání a práce pod tlakem
  • Zkušenost s prací v mezinárodním prostředí výhodou

Nabízíme:

  • Výbornou firemní kulturu a povzbuzující styl řízení
  • Pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc
  • Pravidelné profesní vzdělávání a příspěvek na jazykové vzdělání
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Relokační příspěvek pro vzdálenější kandidáty
  • Firemní akce, teambuilding
  • Místo výkonu práce: Jihomoravské kraj

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha