Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KIEKERT-CS, s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11422290776 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Místo výkonu práce Přelouč.
Pracovní náplň: provádět činnost technologické přípravy výroby, zavádět technologické postupy výrob, stanovovat a zavádět způsoby uspořádání průběhu a technických podmínek výrobních nebo jiných provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků a pracovních předmětů, vytvářet schéma na umístění a rozložení výrobního zařízení, cesty materiálu, polotovarů a hotových výrobků, aktivně vyhledávat nové technologie, metody řízení výroby, metody motivace pracovníků a zavádět je do praxe, podílet se projektech pro zahraniční pobočky.
Požadujeme: vzdělání ÚSO / VŠ - technický směr, AJ nebo NJ - aktivní komunikace, PC – pokročilý. Znalost FMEA, POKA YOKE, metodika Lean production, zásady ISO. Výhodou znalost SAP, analýzy rizik, bezpečnostních norem.
Nabízíme: perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí, příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště, možnost odborného růstu, zajímavé finanční ohodnocení, lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned.
Zasláním životopisu společnosti Kiekert- CS, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KIEKERT-CS, s.r.o., Mgr. Machová Aneta, personalista, aneta.machova@kiekert.com, +420 468 881 682