Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta v Jihlavě hledáme uchazeče a uchazečky na pozici:

Jednoduchá a nenáročná práce pro ženy i muže - až 18.000 Kč

referenční číslo: 7077 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme Operátory/ky výroby automobilových součástek. Jedná se o jednoduchou práci na hlavní pracovní poměr, výroba probíhá v Jihlavě-Hruškových Dvorech. Pozice je vhodná pro každého, kdo se nebojí pracovat ve 3-směnném provozu. Pracovníkům nabízíme finanční bonusy nad rámec běžné měsíční mzdy, stravenky a také týden dovolené navíc. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- jednoduchá obsluha výrobních strojů
- práce s drobnými součástkami
- vkládání výlisků do forem
- zadávání dat do systému

Požadujeme:

- věk nad 18 let, čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost, pečlivost, přesnost a spolehlivost
- ochotu práce na směny (3-směnný provoz)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 18.000 Kč/měsíc (odpovídá 85,20 Kč/hod bonus až 25 % základní mzdy)
- příplatky v nadstandardní výši
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- proplacení vstupní zdravotní prohlídky

Místo pracoviště: Jihlava

Region: kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha